• BRD

    MOTOCYKLOWA SZKOŁA BEZPIECZNEJ JAZDY

    Dnia 8 lutego b. r. zakończyliśmy kolejną edycję ZIMOWEJ SAMOCHODOWEJ SZKOŁY BEZPIECZNEJ JAZDY, zapoczątkowanej w 2003 r. W latach 2011 – 2017 prowadziliśmy nieodpłatne teoretyczno-praktyczne szkolenia motocyklistów w MOTOCYKLOWEJ SZKOLE BEZPIECZNEJ JAZDY. W 13 szkoleniach uczestniczyło 186-ciu motocyklistów oraz motocyklistek, w tym ośmiu policjantów bialskiej drogówki. W planie pracy nowo wybranego Zarządu naszego Klubu Motocyklowego „GROM „na rok 2026 ujęte zostało, jako priorytetowe zadanie z zakresu poprawy bezpieczeństwa motocyklistów w ruchu drogowym, ponowne zorganizowanie w okresie letnim MOTOCYKLOWEJ SZKOŁY BEZPIECZNEJ JAZDY !, Mamy już akceptację dyrektora WORD-u. Organizatorem Motocyklowej SBJ jest Klub Motocyklowy „GROM” a współorganizatorem Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej. Szkolenia teoretyczne realizowane będą w sali szkoleniowej…

    Możliwość komentowania MOTOCYKLOWA SZKOŁA BEZPIECZNEJ JAZDY została wyłączona
  • Motoryzacja

    KLUB MOTOCYKLOWY „GROM” – ODNOWA

    W sobotę dnia 21 lutego 2026 r. w bialskim KLUBIE MOTOCYKLOWYM „GROM” odbyło się WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE AKTUALNE WŁADZE (ZARZĄD) KLUBU; PREZES – Mariusz Skubisz – kierowanie działalnością klubową, reprezentowanie klubu na zewnątrz, zadaniowanie wiceprezesów, kontakt i współpraca z władzami, administracją, innymi klubami i organizacjami. tel. 534 340 320 I WICEPREZES – Katarzyna Kozłowska – I zastępca prezesa, sprawy organizacyjne, plany pracy, wielokierunkowa działalność zewnętrzna tel. 575 108 053 II WICEPREZES – Sławek Wasiluk – II zastępca prezesa, sprawy regulaminowo-statutowe, sprawy członkowskie, współpraca ze skarbnikiem. tel. 50 2 627 092 SKARBNIK – Mariusz Czyżak – sprawy finansowe klubu i składki członkowskie. tel. 505 187 827 CZŁONEK ZARZĄDU – Mirek Caryk…

    Możliwość komentowania KLUB MOTOCYKLOWY „GROM” – ODNOWA została wyłączona