POLICJA

50-LECIE BIALSKIEJ „DROGÓWKI”

Z okazji jubileuszu 50-lecia bialskiej służby ruchu drogowego (1965-2015), zorganizowaliśmy spotkanie weteranów bialskiej „drogówki”. Przy aktywnym wsparciu Staszka (kolegi po fachu) udało się ustalić nazwiska i telefony kontaktowe 52 byłych funkcjonariuszy służby ruchu drogowego których powiadomiliśmy o terminie i miejscu spotkania. Dnia 17.10.2015 roku o godzinie 18:00 w lokalu klubowym „MUSTANG” w Rakowiskach spotkało się dwudziestu byłych przedstawicieli „Lotnej” w tym trzy kobiety.

Atmosfera i nastroje na tym pierwszym po wielu latach spotkaniu – nie do opowiedzenia. To trzeba było przeżyć. Było przyjęcie z toastami, muzyka, tańce, wspomnienia, ciekawe opowiadania i zdjęcia, a na zakończenie wpisy do okolicznościowej księgi pamięci.

NA SPOTKANIU USTALONO:

I. Organizowanie comiesięcznych koleżeńskich spotkań w ustalonym lokalu w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca od godziny 10:00 (spotkania odbywają się regularnie, na bieżąco)

II. Konieczność kontynuowania oficjalnych spotkań integracyjnych bialskiej „drogówki” dwa razy do roku (realizowana)

III. Organizowanie letnich, wyjazdowych spotkań plenerowych w ustalanych terminach (ustalenia na na wiosnę)

IV. Sporządzenie opisowej historii bialskiej służby ruchu drogowego (zrealizowano opis w „Księdze Pamięci”, na tej stronie internetowej w zakładce „HISTORIA BIALSKIEJ DROGÓWKI”, na planszy przenośnej oraz w tygodniku „Życie Bialskie”)

DO ZOBACZENIA NA KOLEJNYCH SPOTKANIACH!!

asp. sztab. w st. spoczynku
ZDZISIEK „PASSAT”
tel. 732-816-080
e-mail: passat_grom@wp.pl

thumbnail

 

Możliwość komentowania 50-LECIE BIALSKIEJ „DROGÓWKI” została wyłączona