Motoryzacja

BIALSKOPODLASKIE ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO 2026

Tradycyjne Bialskopodlaskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego odbędzie się w Białej Podlaskiej w niedzielę 26 kwietnia 2026 r.

PROGRAM OGÓLNY ZLOTU :

9.00 – 10.00 – zbiórka motocyklistów i motorowerzystów na Placu Wolności

10.30 – uroczyste otwarcie

10.45-12.00- program zlotowy

12.00-12.25- zorganizowany przejazd motocyklowy na mszę św.

12.30-13.30 – msza św.

13.30-14.00- zorganizowany przejazd motocyklowy na miejsce II części zlotu

14.00-16.00- II część zlotu z Automobilklubem Bialskopodlaskim, tradycyjną zlotową grochówką i innymi atrakcjami

Bliższe informacje przekazane zostaną w formie plakatowej

BYŁO, MINĘŁO. Była zima na wiosnę, byli motocyklowi twardziele z Prezydentem i małżonką na czele, był zarąbisty, wodo-śnieżno i wiatrowo odporny zespół muzyczny z Terespola. Były pokazy, prezentacje, motocyklowa parada, było żarcie (grochówka), była kawo-herbata i pączki (na otwarcie). Były . . . . . . . . . . . . . . . a zresztą trzeba było być i uczestniczyć !


Możliwość komentowania BIALSKOPODLASKIE ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO 2026 została wyłączona