BIALSKOPODLASKIE ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO 2026
Tradycyjne Bialskopodlaskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego odbędzie się w Białej Podlaskiej w niedzielę 26 kwietnia 2026 r.
PROGRAM OGÓLNY ZLOTU :
9.00 – 10.00 – zbiórka motocyklistów i motorowerzystów na Placu Wolności
10.30 – uroczyste otwarcie
10.45-12.00- program zlotowy
12.00-12.25- zorganizowany przejazd motocyklowy na mszę św.
12.30-13.30 – msza św.
13.30-14.00- zorganizowany przejazd motocyklowy na miejsce II części zlotu
14.00-16.00- II część zlotu z Automobilklubem Bialskopodlaskim, tradycyjną zlotową grochówką i innymi atrakcjami
Bliższe informacje przekazane zostaną w formie plakatowej
BYŁO, MINĘŁO. Była zima na wiosnę, byli motocyklowi twardziele z Prezydentem i małżonką na czele, był zarąbisty, wodo-śnieżno i wiatrowo odporny zespół muzyczny z Terespola. Były pokazy, prezentacje, motocyklowa parada, było żarcie (grochówka), była kawo-herbata i pączki (na otwarcie). Były . . . . . . . . . . . . . . . a zresztą trzeba było być i uczestniczyć !


