POLICJA

RAJDOWA WYCIECZKA SAMOCHODOWO – MOTOCYKLOWA

Z okazji kolejnej rocznicy powołania Milicji Obywatelskiej oraz jubileuszu bialskiego Koła Emerytów i Rencistów Policji dnia 9.10.2021 r.(sobota) organizowana jest Rajdowa Wycieczka Samochodowo – Motocyklowa „Nasza Historia” do udziału w której zapraszamy wszystkich chętnych automobilistów i motocyklistów wraz z osobami towarzyszącymi.

Organizatorzy imprezy: Koło Emerytów i Rencistów Policji i Stowarzyszenie „Bialska Drogówka 1960 – 1990”

Zbiórka uczestników o godz. 9.30 na parkingu przed Komendą Miejską Policji w Białej Podlaskiej Pl. Wojska Polskiego 23. Godz. 10.00 odprawa rajdowa w świetlicy KMP, gdzie przedstawiony będzie regulamin i zasady organizacyjne imprezy.

Trasa wycieczki rajdowej: Drogi utwardzone publiczne. Na trasie zwiedzanie obiektów, zadania turystyczne i rajdowe. Długość trasy – do 50 km.

Potrzeby rajdowe: Długopis, notatnik, ew. mapa powiatu bialskiego oraz skromne wyposażenie na końcową imprezę koszyczkową.

Uroczyste zakończenie imprezy: Ośrodek Rekreacyjny WOD-KAN w Białej Podlaskiej (wjazd od ul. Zamkowej) godz. 14.00 . Po podsumowaniu Wycieczki Rajdowej koszyczkowa impreza rekreacyjna z grillowaniem i muzyką.

Wpisowe: Wpłaty na odprawie po 10 zł od osoby , uczestnika imprezy koszyczkowej ( zapewnione sztućce, naczynia, kawa, herbata i napoje chłodzące)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

W razie pytań proszę o telefon – 732 816 080. Komandor Rajdu Zdzisiek

R

Możliwość komentowania RAJDOWA WYCIECZKA SAMOCHODOWO – MOTOCYKLOWA została wyłączona