ZIMOWA SAMOCHODOWA SZKOŁA BEZPIECZNEJ JAZDY

SBJ

Mając na uwadze systematyczną poprawę bezpieczeństwa na polskich drogach Automobilklub Bialskopodlaski wspólnie z Klubem Motocyklowym „GROM” i Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej organizuje kolejną edycję ZIMOWEJ SAMOCHODOWEJ SZKOŁY BEZPIECZNEJ JAZDY.

Termin: styczeń – marzec 2019 r. (co druga niedziela od godz. 10.00)

I spotkanie informacyjno-szkoleniowe: 13.01.2019 r. godz. 10.00 W.O.R.D. Biała Podlaska ul. Orzechowa 60

Zakończenie : sobota 6.04.2019 r ( samochodowe Mistrzostwa SBJ z wręczeniem pucharów, dyplomów i nagród oraz innymi atrakcjami)

Główny organizator : Automobilklub Bialskopodlaski

Bliższe informacje i zapisy: www.akbiala.pl – Szkoła Bezpiecznej Jazdy 

INFORMACJE BIEŻĄCE:

1. Zgodnie z planem 13.01.2019 r. odbyło się spotkanie inauguracyjne w którym uczestniczyło 26 kursantów i 11 kursantek. Od godz. 10.00 – 12.00 przeprowadzone zostało szkolenie teoretyczne w sali szkoleniowej WORD a po przerwie od godz.13. 00 – 16.00 na bialskim lotnisku przeprowadzono szkolenie praktyczne z podziałem na dwie grupy szkoleniowe – jazdy sportowe dla grupy zaawansowanych i jazdy szkoleniowe na śliskiej i ośnieżonej nawierzchni dla grupy początkujących.  Informacyjnie: Rejestracją, wpisowym, ogólną organizacją SBJ, organizacją szkolenia praktycznego zajmuje się Automobilklub Bialskopodlaski (Grzegorz Piechowicz), szkoleniem teoretycznym i koordynacją pracy instruktorów – Prezes Honorowy Klubu Motocyklowego „Grom” (kierownik SBJ Zdzisław Kozłowski). Przypominam, że w szkoleniu teoretycznym mogą bezpłatnie uczestniczyć wszyscy chętni i zapraszam na kolejne spotkanie w niedzielę dnia 27 stycznia o godz. 10.00 w sali szkoleniowej bialskiego W.O.R.D. ul. Orzechowa 60. Uczestników proszę o ewentualne uwagi i propozycje usprawniające działalność organizacyjno-szkoleniową. Kontakt na pasku u góry strony tytułowej po prawej stronie lub bezpośredni w sali szkoleniowej W.O.R.D.

Kierownik SBJ

Zdzisław Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *