Motoryzacja

X JUBILEUSZOWE BIALSKOPODLASKIE ZAKOŃCZENIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO

Informuję, że dnia 6.10.2018 r. organizowany jest w Białej Podlaskiej zlot motocyklistów, motorowerzystów oraz użytkowników pojazdów zabytkowych, weteranów, klasyków i pojazdów nietypowych. Zbiórka uczestników (bez wpisowego) od godz. 9.00 tradycyjnie na Placu Wolności. Przewidziane są dwie parady motocyklowe ( do i z kościoła) ulicami miasta . Start ok. 11.30

I PARADA – Plac Wolności – Warszawska – Zamkowa – Piłsudskiego – Grunwaldzka – Terebelska – Sobieskiego – Janowska – Jana Pawła II – Narutowicza – Prosta – Brzeska (kościół i msza motocyklowa godz. 12.00)

II PARADA –  Start ok. 13.00 – Brzeska – Jana Pawła II – Orzechowa – Włoska – Sidorska – Łomaska – Zamkowa- Warszawska – Plac Wolności. 

Przewidziany jest tradycyjny poczęstunek oraz stoiska posiłkowe (grill itp) oraz konkursy i zawody motocyklowe. Będzie też niespodzianka dla wszystkich prawdziwych Braci Wiatru. Bliższe informacje: W programie występy zespołów muzycznych, motocyklowe próby sprawności (z podziałem na 3 klasy pojemnościowe), konkursy na wesoło, sprzedaż koszulek zlotowych oraz inne atrakcje. WAŻNE : Prosimy o przyjazd na zlot z maksymalną ilością flag narodowych zamocowanych na motocyklach. Motocykliści z flagami będą faworyzowani przy ustawianiu na Placu oraz będą jechali w czołówce parady motocyklowej.

                                                                                                                                               P R Z Y B Y W A J C I E ! 

No i przybyli. Pogoda dopisała, to i frekwencja była na wysokim poziomie. Były flagi, kawa, herbata, pączki i jak zwykle tradycyjna grochówka przygotowana przez fachowców kucharskich z bialskiego Zakładu Karnego. Były też motocyklowe próby sprawności z podziałem na klasy pojemnościowe i puchary Prezydenta Miasta dla zwycięzców. Oczywiście nie obyło się bez muzyki. Na zakończenie – specjalna próba motocyklowa sprzętem podstawionym przez Bogusława Zradzińskiego  (Firma „Skodex”). Sprzętem tym był sam przód motoroweru – napęd własny startującego.

Zwycięzcy konkurencji:

Jakub Kondratiuk – kategoria do 125 ccm

Paweł Sadowski     – kat. do 1000 ccm

„Kajtek” z KM „Panther MC” – kat. powyżej 1000 ccm

Patryk Jurkowski z KM „Grom” –sprzęt specjalny

Do następnego spotkania wiosną !

Możliwość komentowania X JUBILEUSZOWE BIALSKOPODLASKIE ZAKOŃCZENIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO została wyłączona