IV NADBUŻAŃSKI MUNDUROWY ZLOT MOTOCYKLOWY

Grupa Rekonstrukcyjna VI

Zapraszamy mundurowych motocyklistów wraz z osobami towarzyszącymi na kolejny, IV NADBUŻANSKI MUNDUROWY ZLOT MOTOCYKLOWY  w dniach 23 – 24.06.2018 r. w Stanicy „Przystań” w miejscowości Gnojno nad Bugiem gmina Konstantynów (ok. 30 km od Białej Podlaskiej w kierunku północnym – droga na Białystok). Mile widziane wcześniejsze zgłoszenia uczestnictwa do organizatorów – tel. 696 467 831 Andrzej, 732 816 080 Zdzisiek lub mailem: passat_grom@wp.pl. Bliższe informacje na plakacie Zlotu (na stronie KWP w Lublinie „Mundurowy Zlot Motocyklowy”) lub w kontakcie z organizatorami (jak wyżej). DO ZOBACZENIA !

Regulamin Zlotu – patrz wpis „Regulamin nadbużańskiego mundurowego zlotu motocyklowego ” z dnia 17.01.2018 r. w kategorii tematów „POLICJA”

ZLOTOWA RELACJA: Mając na celu jednoczenie mundurowej braci motocyklowej trzej mundurowi pasjonaci motocykli (dwaj weterani bialskiej drogówki oraz policjant Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej) zorganizowali w miniony weekend 23/24.06.2018 r. kolejny, IV NADBUŻAŃSKI MUNDUROWY ZLOT MOTOCYKLOWY. W samo południe, tradycyjnie już w przepięknym obiekcie rekreacyjnym „Przystań” należącym do UG w Konstantynowie, w nadbużańskiej miejscowości Gnojno spotkali się motocykliści, emeryci i funkcjonariusze służb mundurowych policji, wojska, Straży Granicznej, Straży Pożarnej i innych służb. Po formalnościach rejestracyjnych, uroczystym otwarciu zlotu oraz plenerowym posiłku motocyklowa kolumna wyruszyła na kilkugodzinną wycieczkę turystyczną trasą nadbużańską – Terespol – Kodeń – Jabłeczna, połączoną ze zwiedzaniem najciekawszych obiektów. Po powrocie i zlotowym podwieczorku przeprowadzone zostały konkurencje zlotowe: rzuty motocyklową oponą na odległość, przeciąganie milicyjnego motocykla „ural” na czas oraz konkurencja saperska ( odnalezienie przy pomocy saperskiego wykrywacza min zakopanej flaszki z nagrodową, zlotową zawartością). W wieczorowym programie przewidziano grillowanie przy tradycyjnym zlotowym ognisku i odpowiednio dobranej muzyce. Niewątpliwą przyrodniczą atrakcją był bociek „Wojtek”, który przez cały czas towarzyszył zlotowiczom, stąpając dostojnie w pobliżu ogniska w oczekiwaniu na rzucane smakołyki. Kolejny, V Nadbużański Mundurowy Zlot Motocyklowy zaplanowano na ostatni weekend czerwca 2019 r. A więc do zobaczenia za rok !

 

One Response to IV NADBUŻAŃSKI MUNDUROWY ZLOT MOTOCYKLOWY

  1. track days pisze:

    Siedzę w tej dziedzinie już kawał czasu, lecz bez wątpienia sam był tego lepiej nie scharakteryzował. Plus dla autora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *