IV NADBUŻAŃSKI MUNDUROWY ZLOT MOTOCYKLOWY

Grupa Rekonstrukcyjna VI

Zapraszamy mundurowych motocyklistów wraz z osobami towarzyszącymi na kolejny, IV NADBUŻANSKI MUNDUROWY ZLOT MOTOCYKLOWY  w dniach 23 – 24.06.2018 r. w Stanicy „Przystań” w miejscowości Gnojno nad Bugiem gmina Konstantynów (ok. 30 km od Białej Podlaskiej w kierunku północnym – droga na Białystok). Mile widziane wcześniejsze zgłoszenia uczestnictwa do organizatorów – tel. 696 467 831 Andrzej, 732 816 080 Zdzisiek lub mailem: passat_grom@wp.pl. Bliższe informacje na plakacie Zlotu (na stronie KWP w Lublinie „Mundurowy Zlot Motocyklowy”) lub w kontakcie z organizatorami (jak wyżej). DO ZOBACZENIA !

Regulamin Zlotu – patrz wpis „Regulamin nadbużańskiego mundurowego zlotu motocyklowego ” z dnia 17.01.2018 r. w kategorii tematów „POLICJA”

ZLOTOWA RELACJA: Mając na celu jednoczenie mundurowej braci motocyklowej trzej mundurowi pasjonaci motocykli (dwaj weterani bialskiej drogówki oraz policjant Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej) zorganizowali w miniony weekend 23/24.06.2018 r. kolejny, IV NADBUŻAŃSKI MUNDUROWY ZLOT MOTOCYKLOWY. W samo południe, tradycyjnie już w przepięknym obiekcie rekreacyjnym „Przystań” należącym do UG w Konstantynowie, w nadbużańskiej miejscowości Gnojno spotkali się motocykliści, emeryci i funkcjonariusze służb mundurowych policji, wojska, Straży Granicznej, Straży Pożarnej i innych służb. Po formalnościach rejestracyjnych, uroczystym otwarciu zlotu oraz plenerowym posiłku motocyklowa kolumna wyruszyła na kilkugodzinną wycieczkę turystyczną trasą nadbużańską – Terespol – Kodeń – Jabłeczna, połączoną ze zwiedzaniem najciekawszych obiektów. Po powrocie i zlotowym podwieczorku przeprowadzone zostały konkurencje zlotowe: rzuty motocyklową oponą na odległość, przeciąganie milicyjnego motocykla „ural” na czas oraz konkurencja saperska ( odnalezienie przy pomocy saperskiego wykrywacza min zakopanej flaszki z nagrodową, zlotową zawartością). W wieczorowym programie przewidziano grillowanie przy tradycyjnym zlotowym ognisku i odpowiednio dobranej muzyce. Niewątpliwą przyrodniczą atrakcją był bociek „Wojtek”, który przez cały czas towarzyszył zlotowiczom, stąpając dostojnie w pobliżu ogniska w oczekiwaniu na rzucane smakołyki. Kolejny, V Nadbużański Mundurowy Zlot Motocyklowy zaplanowano na ostatni weekend czerwca 2019 r. A więc do zobaczenia za rok !

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *