POLICJA

III NADBUŻAŃSKI MUNDUROWY ZLOT MOTOCYKLOWY

Zapraszamy wszystkich byłych i obecnych mundurowych motocyklistów na nasz III-ci już NADBUŻAŃSKI MUNDUROWY ZLOT MOTOCYKLOWY dnia 24/25.06.2017 r. w Gnojnie n/Bugiem (33 km od Białej Podlaskiej). Rejestracja uczestników (wraz z osobami towarzyszącymi) 9.00 – 11.00. Oficjalne otwarcie zlotu w samo południe – 12.00. Wpisowe – 65 zł od osoby (3 posiłki bez noclegu lub z noclegiem na polu namiotowym), 80 zł od osoby (3 posiłki i nocleg w budynku – przydatny koc lub śpiwór). W programie zlotu min. motocyklowe wycieczki trasą nadbużańską, zwiedzanie ciekawych i atrakcyjnych miejsc oraz obiektów, konkursy i konkurencje zlotowe, tradycyjne wieczorne ognisko i muzyka disco (i nie tylko). Sklep spożywczy zaopatrzony w art. pierwszej zlotowej potrzeby – ok. 300 m. W pobliżu rzeka Bug, dwie przeprawy promowe, białoruska granica, miejsca widokowe, popularna miejscowość wczasowa, stanica harcerska z ogólnie dostępnym obiektem turystycznym a także możliwość rejsu po Bugu.

TRASA DOJAZDU Z BIAŁEJ PODLASKIEJ: Kierunek północny na Białystok przez miejscowości: Cicibór Duży, Hrud, Ossówka, Komarno do Konstantynowa. W centrum Konstantynowa na rondzie w prawo, w kierunku Janowa Podlaskiego. Za kościołem (po lewej stronie), naprzeciwko bramy wjazdowej do parku (po prawej) – skręt pod kątem prostym w lewo w kierunku północnym (Gnojno 10 km). Na końcu drogi w miejscowości Gnojno skręt w prawo (Janów Podlaski, Terespol). Po kilkuset metrach, naprzeciwko kościoła (po lewej), przy skrzyżowaniu po prawej stronie „PRZYSTAŃ” – punkt docelowy. Przybywający od strony północnej (woj. podlaskie) za mostem na rzece Bug mogą w na pierwszym skrzyżowaniu (miejscowość Kózki) skręcić w lewo i trasą nadbużańską naginać cały czas prosto przez Mierzwice, Klepaczew, Serpelice, Borsuki do Gnojna. W Gnojnie prosto aż do kościoła – po prawej punkt docelowy, jak wyżej. SERDECZNIE WITAMY!

UWAGA: Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie ( 732 816 080) oraz mailem (passat_grom@wp.pl) do dnia 23.06.2017 r. W zgłoszeniach proszę podać ilość osób, oraz czy zachodzi konieczność zapewnienia noclegu (łóżko w budynku czy własny namiot). Opłata wpisowego przy rejestracji. Uwaga: Kto jeszcze ma zamiar przybyć a nie dokonał zgłoszenia, proszę o telefon j.w. celem zamówienia odpowiedniej ilości posiłków

Organizatorzy : Łukasz, Piotrek i Zdzisiek – „zakręceni” mundurowi motocykliści

Z ostatniej chwili: Organizowany jest grupowy wyjazd motocyklowy na zlot z Białej Podlaskiej do Stanicy „Przystań” w Gnojnie. Zbiórka chętnych w sobotę dnia 24.06.2017 r. o godz. 9.30 na parkingu Starostwa przy ul. Narutowicza. Wyjazd 9.45. Prowadzący – kol. Janek Zając. W Konstantynowie zbiórka na parkingu przy kościele 10.00 – 10.15. O k. 10.15 wyjazd na miejsce zlotu. Prowadzący Zdzisiek (motocykl „Ural” MO).

Pozlotowe info: Dzięki prawdziwym mundurowym twardzielom motocyklowym zlot odbył się zgodnie z planem. Uczestniczyło w nim ponad 30 zlotowiczów i zlotowiczek. Wieczorową kolacyjną atrakcją był upieczony w chlebie dzik (a może coś podobnego, ale b. smakowite). Do dziczyzny był też odpowiedni „dziki” napój. Reszta niech pozostanie tajemnicą uczestników i niech żałują ci, co są motocyklowymi „cieniasami”. Pamiętajcie hasło: „Złoto dla zuchwałych”.

Pozdrawiam – Ja

 

Jeden Komentarz